Raspored nastave

Pisane provere 2023-2024. godina – prvi klasifikacioni period

 

Prvi razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski jezik

 

Latinski jezik-kontrolni

Hemija-kontrolni

I1

13.10.2023.

19.10.2023.

20.10.2023.

23.10.2023.

 

I2

6.10.2023.

19.10.2023.

 

23.10.2023.

 

I3

6.10.2023.

27.10.2023.

12.10.2023.

25.10.2023.

26.10.2023.

I4

12.10.2023.

17.10.2023.

 

16.10.2023.

 

I5

10.10.2023.

17.10.2023.

 

20.10.2023.

25.10.2023.

I6

9.10.2023.

27.10.2023.

 

18.10.2023.

 

 

Drugi razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski jezik

Zdravstvena nega(teorija)

II1

13.9.2023. pismeni

25.10.2023. pismeni

20.10.2023. kontrolni

02.10.2023. kontrolni

II2

09.10.2023. pismeni

25.10.2023. pismeni

20.10.2023. kontrolni

 

II3

03.10.2023. pismeni

24.10.2023. pismeni

18.10.2023. kontrolni

 

II4

04.10.2023. pismeni

26.20.2023.

pismeni

20.10.2023. kontrolni

 

II5

02.10.2023. pismeni

17.10.2023. pismeni

19.10.2023. kontrolni

 

II6

02.10.2023. pismeni

27.10.2023. pismeni

19.10.2023. kontrolni

 

 

Treći razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski jezik

 

Izabrana poglavlja matematike

Tehnologija zubotehničkog materijala

III1

18.10.2023.

1.11.2023.

19.10.2023.

/

13.10.2023.

 

III2

18.10.2023.

1.11.2023.

26.10.2023.

/

13.10.2023.

 

III3

6.10.2023.

    

III4

3.10.2023.

    

III5

5.10.2023.

19.10.2023.

 

13.10.2023.

1.11.2023.

III6

18.10.2023.

1.11.2023.

25.10.2023.

 

13.10.2023.

 

 

Četvrti razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski jezik

IV1

5.10.2023.

pismeni zadatak

23.10.2023.pismeni zadatak

24.10. kontrolni zadatak

IV2

19. 10. 2023.

pismeni zadatak

23. 10. 2023. pismeni zadatak

24.10. kontrolni zadatak

IV3

17. 10. 2023.

pismeni zadatak

/

24.10.2023.

kontrolni zadatak

 

IV4

6. 10. 2023.

pismeni zadatak

23. 10. 2023. pismeni zadatak

26.10. engleski kontrolni zadatak

IV5

06. 10. 2023.

pismeni zadatak

20. 10. 2023. pismeni zadatak

31.10. engleski kontrolni zadatak

IV6

6. 10. 2023.

pismeni zadatak

19. 10. 2023. pismeni zadatak

25.10. engleski kontrolni zadatak

Pisane provere 2023-2024. godina – drugi klasifikacioni period

Prvi razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

-pismeni-

Matematika

-pismeni-

Engleski jezik

-pismeni-

 

Latinski jezik

-pismeni-

Fizika

-kontrolni-

Anatomija i fiziologija

-test-

I1

8.12.2023.

14.12.2023.

22.12.2023.

11.12.2023.

07.12.2023.

/

I2

8.12.2023.

14.12.2023.

20.11.2023.

11.12.2023.

07.12.2023.

/

I3

8.12.2023

15.12.2023.

21.12.2023.

20.12.2023.

11.12.2023.

/

I4

4.12.2023.

14.12.2023.

20.11.2023.

11.12.2023.

15.11.2023.

/

I5

5.12.2023.

14.12.2023.

20.11.2023

15.12.2023.

15.11.2023.

23.11.2023.

I6

4.12.2023.

15.12.2023.

20.11.2023.

13.12.2023.

22.11.2023.

/

 

Drugi razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski jezik

Fizika

Zdravstvena nega dece ( teorija)

Srpski jezik i književnost

II1

06.12.2023. pismeni

13.12.2023. pismeni

13.12.2023. pismeni

20.12.2023. kontrolni

/

/

II2

07.12.2023. pismeni

13.12.2023. pismeni

15.12.2023. pismeni

20.12.2023. kontrolni

/

/

II3

29.11.2023. pismeni

12.12.2023. pismeni

13.12.2023. pismeni

18.12.2023. kontrolni

21.12.2023. kontrolni

/

II4

13.12.2023. pismeni

14.12.2023. pismeni

15.12.2023. pismeni

20.12.2023. kontrolni

/

20.11.2023. testiranje

II5

11.12.2023. pismeni

15.12.2023. pismeni

14.12.2023. pismeni

20.12.2023. kontrolni

/

20.11.2023. testiranje

II6

11.12.2023. pismeni

15.12.2023. pismeni

14.12.2023. pismeni

/

/

16.11.2023. testiranje

 

Treći razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski jezik

 

Izabrana poglavlja matematike

Tehnologija zubotehničkog materijala

Fiksna protetika

Zdravstvena nega (teorija)

III1

06.12.2023.

15.12.2023.

19.12.2023.

28.11.2023.

13.12.2023.

/

/

/

III2

06.12.2023.

15.12.2023.

19.12.2023.

24.11.2023.

13.12.2023.

/

/

/

III3

24.11.2023.

07.12.2023.

/

28.11.2023.

/

/

/

23.11.2023.

III4

16.11.2023.

05.12.2023.

/

28.11.2023.

/

/

/

/

III5

24.11.2023.

08.12.2023.

07.12.2023.

28.11.2023.

13.12.2023.

21.12.2023.

29.11.2023.

/

III6

06.12.2023.

14.12.2023.

20.12.2023.

28.11.2023.

13.12.2023.

/

/

/

 

Četvrti razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski

Fizika

Fizikalna terapija

Kineziterapija

Specijalna rehabilitacija

IV1

7.12.20232.

29.11.2023.

5.12.2023.

/

/

/

/

IV2

23.11.2023. kontrolni

5.12.2023.

pismeni

1.12.2023.

7.12.2023.

/

/

/

/

IV3

23.11.2023. kontrolni

5.12.2023.

pismeni

/

12.12.2023.

15.11.2023.

/

/

/

IV4

11.12.2023.

4.12.2023

14.12.2023.

/

07.12.2023.

testiranje

19.12.2023.

testiranje

21.12.2023.

testiranje

IV5

11.12.2023.

15.12.2023.

8.12.2023.

/

/

/

/

IV6

12.12.2023.

18.12.2023.

14.12.2023.

/

/

/

/

RASPORED PISANIH PROVERA– 2023-2024. godina

Četvrti klasifikacioni period

Prvi razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

-pismeni-

Matematika

-pismeni-

Engleski jezik

-pismeni-

 

Latinski jezik

-pismeni-

Fizika

-kontrolni-

Srpski jezik i književnost

-test-

I1

6.6.2024.

30.5.2024.

24.5.2024.

3.6.2024.

23.5.2024.

25.4.2024.

I2

6.6.2024.

30.5.2024.

15.4.2024.

3.6.2024

23.5.2024.

25.4.2024.

I3

30.5.2024.

31.5.2024.

23.5.2024.

5.6.2024.

/

19.4.2024.

I4

13.5.2024.

30.5.2024.

15.4.2024.

3.6.2024.

15.5.2024.

19.4.2024.

I5

13.5.2024.

30.5.2024.

15.4.2024.

5.6.2024.

15.5.2024.

19.4.2024.

I6

9.5.2024.

31.5.2024.

15.4.2024.

5.6.2024.

15.5.2024.

18.4.2024.

Drugi razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski jezik

Fizika

Zdravstvena nega dece ranog uzrasta ( teorija)

Kineziologija teorija

II1

22.05.2024. pismeni zadatak

27..05.2024. pismeni zadatak

17.05.2024. pismeni zadatak

29.05.2024. kontrolni zadatak

/

/

II2

23.05.2024. pismeni zadatak

29.05.2024. pismeni zadatak

17.05.2024. pismeni zadatak

31.05.2024. kontrolni zadatak

/

/

II3

22.05.2024. pismeni zadatak

04.06.2024. pismeni zadatak

20.05.2024. pismeni zadatak

/

30.05.2024. kontrolni zadatak

/

II4

10.04.2024. kontrolni zadatak

22.05.2024. pismeni zadatak

23.05.2024. pismeni zadatak

17.05.2024. pismeni zadatak

29.05.2024. kontrolni zadatak

 

7.6.2024.

Kontrolni zadatak

II5

10.04.2024. kontrolni zadatak

20.05.2024. pismeni zadatak

31.05.2024. pismeni zadatak

21.05.2024. pismeni zadatak

29.05.2024. kontrolni zadatak

/

/

II6

10.04.2024. kontrolni zadatak

20.05.2024. pismeni zadatak

31.05.2024. pismeni zadatak

23.05.2024. pismeni zadatak

/

/

/

 

  

 

  Treći razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski jezik

 

Izabrana poglavlja matematike

Fiksna protetika

III1

29.05.2024.

16.05.2024.

05.04.2024.

17.05.2024.

/

III2

27.05.2024.

23.05.2024.

05.04.2024.

17.05.2024.

/

III3

19.04.2024.

17.05.2024.

/

04.04.2024.

/

/

III4

14.05.2024.

/

04.04.2024.

/

/

III5

16.05.2024.

18.04.2024.

kontrolni zadatak

23.05.2024.

04.04.2024.

17.05.2024.

10.04.2024.

III6

09.05.2024.

31.05.2024.

04.04.2024.

17.05.2024.

/

 

 

Četvrti razred:

Odeljenje

Srpski jezik i književnost

Matematika

Engleski

Fizika

IV1

25.4.2024. pismeni

22.4.2024.

/

/

IV2

16.4.2024. pismeni

22.4.2024.

/

/

IV3

16.4.2024. pismeni

/

/

8.5.2024.

IV4

26.4.2024. pismeni

22.4.2024.

/

/

IV5

26.4.2024. pismeni

23.4.2024.

/

/

IV6

7.5.2024. pismeni

24.4.2024.

9.5.2024.

/

                                                                                                                                                                                                                        

Sekcije

 

Naziv sekcije

Termin (vreme realizacije)

Klub istoričara

Sreda 12.55-13.40,13.45-14.30

Masaža

Utorak 12.55-13.40

Sreda 14.35-15.20

Zdravstvena nega

Četvrtak 12.15-12.50

Prva pomoć

Sreda 13.45-14.30

Realistički prikaz povreda,oboljenja,stanja

Sreda 12.55-13.40

Prva pomoć

Utorak 13.45-14.30

Zdravstveno vaspitanje

Ponedeljak 13.45-14.30

Realistički prikaz povreda,oboljenja,stanja

Sreda  12.55-13.40

Farmaceut

Sreda 19.05-19.50

Ponedeljak 13.45-14.30

Novinarska sekcija

Sreda 13.45-14.30

Mlad hemičar

Petak 13.45-14.30, 14.35-15.20           svake druge nedelje

Rukomet/ Stoni tenis

Sreda 19.05-19.50

Odbojka/Sportska gimnastika

Ponedeljak 20.00-20.45

Košarka

Utorak 19.05-19.50

Zdravac

Četvrtak 13.45-14.30

Hodočasnik

Sreda 12.05-12.50, 12.55-13.40

Info i foto klub

Ponedeljak 14.35-15.20

Ponedeljak  15.40-16.25

Klub ljubitelja šaha

Sreda 14.35-15.20, 15.40-16.25

Biološko-ekološka

Sreda 13.45-14.30

Hor i orkestar

Utorak 19.05-19.50

 

Dopunska nastava

 

Nastavni predmet

 

Termin (vreme realizacije)

 

Zdravstvena nega

 

Četvrtak 13.45-14.30  I1,I2

 

Zdravstvena nega dece, Zdravstvena nega dece ranog uzrasta

 

Četvrtak 13.45-14.30    I3

Četvrtak   14.35-15.20     II1,II2,II3

 

Zdravstvena nega,Pedijatrija sa negom

Sreda 11.15-12.00     III1,II2

Sreda 12.05-12.50       IV3

 

Zdravstvena nega dece

 

Sreda 12.55-13.40      III3

 

Zdravstvena nega

 

Petak  12.05-12.50   III4

 

Računarstvo i informatika

 

Utorak  14.35-15.20

 

Sociologija sa pravima građana

 

Petak  13.45-14.30

 

Farmaceutska tehnologija

Ponedeljak 12.05-12.50

 

Histologija

 

Sreda 7.30-8.15

 

Biologija

Ponedeljak 12.55-13.40   III razred

 

Sreda 14.35-15.20   I  i II razred

Hemija

 

Petak 12.05-12.50

 

Hemija

 

Sreda 13.45-14.30

 

Hemija

 

Sreda 7.30-8.15

 

Matematika

 

Petak 13.45-14.30

 

Matematika

 

Četvrtak 10.20-11.05

 

Totalna proteza

 

Sreda 8.20-9.05

 

Srpski jezik i književnost

 

Ponedeljak 13.45-14.30

 

Fizika

 

Ponedeljak 14.35-15.20

 

Fizika

Ponedeljak 11.15-12.00

Utorak 15.40-16.25

 

Latinski jezik

Ponedeljak 13.45-14.30

 

 

Anatomija i fiziologija,Farmakologija

Ponedeljak 13.45-14.30

Ponedeljak 14.35-15.20

 

Mikrobiologija,Patologija

Sreda 13.45-14.30

Petak 14.35-15.20

 

Anatomija i fiiologija,Patologija

Četvrtak 13.45-14.30

Četvrtak 14.35-15.20

 

Engleski jezik

Sreda 13.45-14.30

 

Engleski jezik

 

Utorak 12.55-13-40

 

Fiksna protetika,Tehnologija zubotehničkog materijala

 

Sreda 12.55-13.40

 

Geografija

 

Utorak 13.45-14.30

 

Specijalna rehabilitacija, Kineziterapija,

Fizikalna terapija

Sreda 12.55-13.40

 

Masaža

 

Ponedeljak 15.40-16.25

 

Specijalna rehabilitacija, Kineziterapija,

Fizikalna terapija

Kineziologija

 

Utorak 13.45-14.30

 

 

Medicinska biohemija

 

Utorak  13.45-14.30

Petak  12.05-12.50

 

Istorija

 

Petak 13.45-14.30

 

Psihologija,Zdravstvena psihologija

 

Utorak 15.40-16.25

 

Srpsi jezik i književnost

 

Petak 18.15-19.00

 

 

Dodatna nastava

 

Nastavni predmet

 

Termin (vreme realizacije)

 

Istorija

 

Ponedeljak 12.55-13.40,

13.45-14.30

 

Filozofija

 

Utorak 17.25-18.10

 

Farmaceutska tehnologija

 

Utorak 13.45-14.30

 

Farmaceutska hemija sa analitikom lekova

 

Sreda 19.05-19.50

 

Srpski jezik i književnost

 

Utorak 19.05-19.50

 

Fizika

Utorak 16.30-17.15

Ponedeljk 12.05-12.50

 

Histologija

 

Ponedeljak 12.55-13.40

 

Geografija,Medicinska geografija

 

Ponedeljak 13.45-14.30

 

Fiksna protetika,Tehnologija zubotehničkog materijala

 

Četvrtak 12.55-13.40

 

Anatomija i fiziologija

 

Utorak 13.45-14.30

 

Anatomija i fiziologija

 

Utorak 13.45-14.30

 

Engleski jezik

Četvrtak 18.15-19.00

 

Engleski jezik

Utorak 11.15-12.00

 

Srpski jezik i književnost

Ponedeljak 14.35-15.20

 

Likovna kultura

Ponedeljk 13.45-14.30

 

Latinski jezik

Ponedeljak 14.35-15.20

 

 

Blok nastava

   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
I 1Prva  pomoć  2.10 – 6.10.2023.  60
19.2 – 23.2.2024.
I 1Muzička kultura16.10.2023. 14.11.2023. 13.12.2023. 21.3.2024. 24.5.2024.30
I 2Prva  pomoć  9.10 – 13.10.2023.  60
26.2 – 1.3.2024.
I 2Muzička kultura30.10.2023. 21.11.2023. 27.12.2023. 28.3.2024. 31.5.2024.30
II 1Zdravstvena nega20.11-24.11.2023.60
1.4 – 5.4.2024.
  II 2Zdravstvena nega  27.11 – 1.12.2023.    60
8.4 – 12.4.2024.  
              III 1  Zdravstvena nega25.9 – 29.9.2023.  210
23.10-27.10.2023.
20.11-24.11.2023.
4.3 – 8.3.2024.
8.4 – 12.4.2024.  
10.6 – 14.6.2024.
17.6 – 21.6.2024.
            III 2            Zdravstvena nega25.9 – 29.9.2023.                  210    
30.10 – 3.11.2023.
27.11 – 1.12.2023.
11.3 – 15.3.2024.
15.4 – 19.4.2024.  
10.6 – 14.6.2024.
17.6 – 21.6.2024.
        IV 1      Zdravstvena nega18.12-22.12.2023.    120
25.12-29.12.2023.
20.5 – 24.5.2024.
27.5 – 31.5.2024.
  IV 2Zdravstvena nega18.12- 22.12.2023.120
25.12-29.12.2023.
20.5 – 24.5.2024.
27.5 – 31.5.2024.
 
   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
III4Zdravstvena nega20.11-24.11.2023.30
III4Akušerstvo sa negom22.4 – 26.4.2024.30
 
   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
II 3Zdravstvena nega dece ranog uzrasta4.12 – 8.12.2023.60
15.4 – 19.4.2024.
IV3Pedijatrija sa negom20.5 – 24.5.2024.30
IV3Vaspitanje i nega dece  30.10 – 3.11.2023.  60
27.5 – 31.5.2024.
  IV3Prva pomoć22.4 – 26.4.2024.30
 
   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
I3Prva pomoć16.10-20.10.2023.60
4.3 – 8.3.2024.
III 3Zdravstvena nega dece13.11-17.11.2023.30
III 3Pedijatrija sa negom  8.4 – 12.4.2024.    30
 
   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
II4Masaža13.11.2023. 26.12.2023. 21.2.2024. 28.3.2024. 26.4.2024.  180
17.6 – 21.6.2024.  
IV4Kineziterapija3.10.2023. 2.11.2023. 8.12.2023. 29.1.2024. 6.3.2024.180
27.5 – 31.5.2024.  
IV4Specijalna rehabilitacija25.12.2023. 26.12.2023. 14.2.2024. 18.4.2024. 19.4.2024.90
IV4Fizikalna terapija2.10.2023. 21.11.2023. 27.12.2023. 28.12.2023. 29.12.2023.180
20.5 – 24.5.2024.  
 
   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
I4Masaža6.11.2023. 12.12.2023. 28.2.2024. 18.4.2024. 7.6.2024.90
  I4  Prva pomoć23.10-27.10.2023.60
11.3 – 15.3.2024.
  I4  Likovna kultura25. 09. 2023. 14. 11. 2023. 13. 12. 2023. 08. 02. 2024. 05. 04. 2024.30
 
   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
I5Prva pomoć30.10 – 3.11.2023.60
18.3 – 22.3.2024.
I5Likovna kultura02. 10. 2023. 21. 11. 2023. 20. 12. 2023. 22. 02. 2024. 12. 04. 2024.30
I5Morfologija zuba17.6 -21.6.2024.30
III5Fiksna protetika13.11-17.11.2023.  60
22.4-26.4.2024.
III5Totalna proteza    25.12-29.12.2023.      60
3.6 -7.6.2024.
 
   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
II5Mikrobiologija i parazitologija sa epidemiologijom15.4 – 19.4.2024.30
II5Histologija4.12 – 8.12.2023.30
IV5Mikrobiologija i parazitologija sa epidemiologijom  4.3 – 8.3.2023.    30
  IV5  Medicinska biohemija20.11-24.11.2023.60
27.5 – 31.5.2024.
  IV5  Hematologija sa transfuziologijom23.10-27.10.2023.60
20.5 – 24.5.2024.
 
   
OdeljenjePredmetDatum realizacijeBroj časova na godišnjem nivou
I6Farmaceutsko- tehnološke operacije i postupci10.6- 14.6.2024.              30
I6Likovna kultura        9.10.2023. 28.11.2023. 27.12.2023. 29.2.2024. 19.4.2024.  30
I6Prva pomoć  13.11 -17.11.2023.                   60
25.3 – 29.3.2024.  
  II6Farmaceutska tehnologija27.11-1.12.2023.                  60
3.6 – 7.6.2024.
  II6  Farmakognozija sa fitoterapijom13.5-17.5.2024.                 30
III6Farmaceutska tehnologija13.11-17.11.2023.    60  
20.5-24.5.2024.
III6  Farmakognozija sa fitoterapijom22.4-26.4.2024.                 30
III6  Farmaceutska hemija sa analitikom lekova17.6 -21.6.2024.                 30
IV6  Farmaceutska tehnologija16.10-20.10.2023.                 120
4.12-8.12.2023.  
4.3-8.3.2024.  
27.5-31.5.2024.  
IV6  Farmaceutska hemija sa analitikom lekova11.9.2023. 3.10.2023. 22.11.2023. 22.2.2024. 15.3.2024.                  30
IV6  Bromatologija sa dijetetikom  18.9.2023. 24.10.2023. 13.12.2023. 29.2.2024. 29.3.2024.                 30
     

Termini za individualne razgovore

Odelje

nje

Odeljenski starešina

Termini za roditelje

I1

Katarina Mašulović

Četvrtak  9:05-9:50

I2

Biljana Jokić

Ponedeljak 8:20-9:05

I3

Mirjana Mitrašinović

Petak  18:15-19:00

I4

Jelena Petrović

Četvrtak 14:30-15:15

I5

Marija Ćirković

Četvrtak 10:20-11:05

I6

Slađana Basurović

Sreda 12:00-12:45

II1

Irena Petronijević

Četvrtak 10:20-11:05

II2

Marija Nikolić

Utorak 11:15-12:00

II3

Branka Ljubinac

Četvrtak 8:20-9:05

II4

Katarina Mladenović

Sreda 10:15-11:00

II5

Ljiljana Ivaniš

Utorak 14:30-15:15

II6

Dragana Trtović

Utorak 16:30-17:15

III1

Nadežda Tomanović

Utorak 13:45-14:30

III2

Jelena Mandić

Ponedeljak 17:25-18:10

III3

Biljana Šćepanović

Utorak 11:15-12:00

III4

Ivana Stanaćev

Petak 13:45-14:30

III5

Olivera Šopalović

Utorak 19:00-19:45

III6

Boban Trtović

Petak 16:30-17:15

IV1

Biljana Kostić

Četvrtak 18:20-19:05

IV2

Biljana Stefanović

Utorak 13:45-14:30

IV3

Jelena Đajić

Sreda 8:20-9:05

IV4

Boban Nedić

Sreda 15:20-16:05

IV5

Milica Stefanović

Petak 12:55-13:40

IV6

Jelena Vasiljević

Sreda 16:30-17:15

 

Pripremna nastava

.

Godišnji kalendar rada za srednje škole

.