Прва класа еду-лидера у нашој школи

У оквиру Фондације „Образовање за Србију“ програм за педагошке иновације – EDU4S у сарадњи са Кембриџ универзитетом, професорка наше школе Биљана Николић изабрана је за прву класу еду-лидера. Она је са својим ученичким тимовима у протеклој години постигла врхунске резултате на такмичењима у оквиру предмета Предузетништво.
У конкуренцији 675 наставника из Србије, након четири круга селекције, изабрана је међу 66 наставника који су добили стипендију у износу од 4000 евра за похађање програма који траје 2 године.
Програм оснажује просветне раднике да се остваре као еду-лидери опремљени вештинама и знањем да покрећу позитивне промене у учионици, школи и заједници. Након успешно завршеног програма добија се међународни сертификат Кембриџ универзитета за еду-лидера.

Најбољи у генерацији 2023-2024.

Ђак генерације 2023/2024. је Маја Рашковић, ученица смера Фармацеутски техничар. Носиоци Вукове дипломе у школској 2023/2024. години су: 1. Марија Брадоњић IV1 2. Мирјана Милошевић