Наградни излет у Петницу за најбоље ученике

Ученици другог, трећег и четвртог разреда који су претходну школску годину завршили са просеком 5,00, ученици без иједног изостанка са наставе и учесници републичких такмичења су у оквиру наградног излета посетили Истраживачку станицу “Петница“ и град Ваљево, у пратњи наставника Биљане Николић, Живане Видаковић и Симониде Зарић.
Упознали су се са лабораторијама, активностима и програмима Истраживачке станице “Петница“ и добили упутства за пријаву на конкурс. Након посете Петници, обишли су град Ваљево и његове знаменитости.
Овај наградни излет школа организује сваке године за своје најбоље ученике.

Најбољи у генерацији 2023-2024.

Ђак генерације 2023/2024. је Маја Рашковић, ученица смера Фармацеутски техничар. Носиоци Вукове дипломе у школској 2023/2024. години су: 1. Марија Брадоњић IV1 2. Мирјана Милошевић