2. место за наше младе физиотерапеуте

Ученици одељења IV4 Тамара Павловић, Кристина Рајевац и Вељко Секулић учествовали су у пилот такмичењу из стручних предмета за образовни профил Физиотерапеутски техничар и заузели друго место.

Такмичење је одржано у суботу 23.03.2024. године у Медицинској школи у Чачку. Сјајна организација домаћина, лепо дружење , размена искустава и наравно успех наших ученика обележили су овај дан.

Ментори ученицима су били наставници наше школе Катарина Младеновић, Бојана Кнежевић и Бобан Недић.
Надамо се да ће од следеће године и ово такмичење бити у званичном календару Министарства просвете.

Екскурзија ученика 2. разреда

Ученици 2. разреда су од петка, 12.04.2024. на екскурзији у Републици Српској. После обиласка Вишеграда запутили су се у Требиње, где су и смештени. Екскурзија