2. место за наше младе физиотерапеуте

Ученици одељења IV4 Тамара Павловић, Кристина Рајевац и Вељко Секулић учествовали су у пилот такмичењу из стручних предмета за образовни профил Физиотерапеутски техничар и заузели друго место.

Такмичење је одржано у суботу 23.03.2024. године у Медицинској школи у Чачку. Сјајна организација домаћина, лепо дружење , размена искустава и наравно успех наших ученика обележили су овај дан.

Ментори ученицима су били наставници наше школе Катарина Младеновић, Бојана Кнежевић и Бобан Недић.
Надамо се да ће од следеће године и ово такмичење бити у званичном календару Министарства просвете.

Најбољи у генерацији 2023-2024.

Ђак генерације 2023/2024. је Маја Рашковић, ученица смера Фармацеутски техничар. Носиоци Вукове дипломе у школској 2023/2024. години су: 1. Марија Брадоњић IV1 2. Мирјана Милошевић