1. septembar – doček prvaka

Školska godina počela je lepim jutrom – dočekom prvaka u 7h15 na platou ispred škole. Naše nove učenike pozdravio je direktor škole Miroslav Poznanović, zajedno sa odeljenjskim starešinama prvog razreda.

Odeljenjske starešine zatim su prozvale učenike svojih odeljenja i zajedno su se uputili u učionice. Prva dva časa danas su u svim odeljenjima bili časovi odeljenjskog starešine i odeljenjske zajednice.

Nadamo se da će se naši novi učenici brzo naviknuti na novu školu i biti uspešni u savlađivanju svih izazova u radu. Tu smo da im u tome pomognemo!

Svim učenicima i zaposlenima želimo srećan početak školske godine!

Najbolji u generaciji 2023-2024.

Đak generacije 2023/2024. je Maja Rašković, učenica smera Farmaceutski tehničar. Nosioci Vukove diplome u školskoj 2023/2024. godini su: 1. Marija Bradonjić IV1 2. Mirjana Milošević