1. септембар – дочек првака

Школска година почела је лепим јутром – дочеком првака у 7h15 на платоу испред школе. Наше нове ученике поздравио је директор школе Мирослав Познановић, заједно са одељењским старешинама првог разреда.

Одељењске старешине затим су прозвале ученике својих одељења и заједно су се упутили у учионице. Прва два часа данас су у свим одељењима били часови одељењског старешине и одељењске заједнице.

Надамо се да ће се наши нови ученици брзо навикнути на нову школу и бити успешни у савлађивању свих изазова у раду. Ту смо да им у томе помогнемо!

Свим ученицима и запосленима желимо срећан почетак школске године!

Најбољи у генерацији 2023-2024.

Ђак генерације 2023/2024. је Маја Рашковић, ученица смера Фармацеутски техничар. Носиоци Вукове дипломе у школској 2023/2024. години су: 1. Марија Брадоњић IV1 2. Мирјана Милошевић